Šťastné Česko

Od mého prvního příspěvku na blog uteklo bezmála půl roku. Ano, nejsem v tuto chvíli veliký veřejný pisatel 🙂 Nicméně nyní se objevilo něco, o čem bych se s tebou chtěl podělit. Akce, pro kterou stojí věnovat pár minut psaní a zkusit jí rozeslat co nejdále. Akce, pro kterou stojí udělat z vlastního článku článek reklamní.

Šťastné Česko 2016 – Den na podporu hrubého domácího štěstí

Konference a zároveň přátelské setkání v Praze souvisí se založením Nadačního fondu Šťastné Česko, který usiluje o něco, co se zatím oficiálně zdařilo jen v Bhútánu. Podpořit, vytvořit, zveřejnit, propagovat hrubé domácí štěstí. Že nevíš o co se jedná? Mrkni na stránky projektu (jednoduše klikni na obrázek pod příspěvkem, nebo na tento odkaz – Šťastné Česko)  a pokud mě dobře znáš, pochopíš, proč píšu tento článek.

Proč stojí za to na setkání jet?

  • Potkáš lidi, kteří žijí pro život samotný. Mají štěstí, jsou šťastní, touží po štěstí, jako všichni z nás.
  • Dozvíš se něco nového.
  • Potkáš úžasné lidi, kteří mění Českou republiku, například Davida Kirše se ženou Alicí, Ctirada Hemelíka, Zdeňka Webera, Karla Janečka.
  • Potkáš bhútánskou velvyslankyni, Deepaka Chopru, Erica Pearla.
  • Podíváš se na zajímavý film.
  • Prostě skvěle ovlivníš svůj život 🙂

Neříkají ti nic jména, o kterých jsem se teď zmínil? Tak to je nejvyšší čas googlovat :-). Konference není zadarmo, pár peněz stojí, ale myslím, že se ti milionkrát vyplatí. Mně určitě. Heslo mojí rodiny totiž zní: „Do zdravého jídla, cestování a seberozvoje investuj bez omezení!“

Užívej života človíčku 🙂

S láskou Martin.

  • stastne-cesko.png
Martin
Jsem takový, jaký jsem. Mám se rád takový, jaký jsem. Nebudu jiný, než takový, jaký jsem. Jednoduše řečeno: JÁ JSEM :-)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *